Mi sem lehetne fontosabb minden nemzet számára, minthogy megpróbálja megőrizni a hagyományait.
Nemrég a városban jártam és elhaladva egy hentesbolt előtt, megcsapta orromat a sült kolbász ínycsiklandó illata, gyermekkori emlékeim netovábbja. Mindig is nagyon szerettem ezt az illatot és kedves volt számomra az emberek látványa, hogy jó étvággyal csipegetnek a vásárlást követően.
Mostanában nem nagyon látni a hentesnél a frissensülteket és a hozzá kirakott savanyúságot. Manapság mindenki multiknál vásárol és inkább ott fogyasztanak pizzát, mint frissensültet a hentesnél.
Talán a XXI. század hagyomány őrzése mostanában a kifőzdékben található meg. Abált szalonnát és hurkát nem árulnak, de a hagyományos főzelékek ugyanúgy Hugaricumnak számítanak és nagyon finomak.
Nem tudni mennyire volt tudatos a kifőzdék létrejötte, valószínűleg számít az olcsó ételár, de jó hogy valami megmarad örökségül és még visszatérhet a főtt disznófej is a divatba.
