Az örök téma, egy női társaságban, hogyan fogyókúrázzunk ezerféleképpen. A lehetőségek tárháza nyitott így minden lehetséges módon megpróbálják a lehetetlent. A legritkább esetben még arra is rászánják magukat, hogy lemenjenek egy kondi terembe és felüljenek egy bringagépre és spinningeljenek.
Az egyik ami nekem tetszett, mikor páran úgy gondolták, hogy a zsírégető tabletta ideális fogyókúra kiegészítő, így vacsi helyett is bedobhatjuk a napi adag kétszeresét, hiszen nyakunkon a bikini szezon. Az eredménye csodálatos volt! Hihetetlenül nagy hatása volt a bél perisztaltikára, így az éjszakás műszakot 3kg-val könnyebben hascsikarás mellett fejezték be a kolleginák.
A zsírégetés magas fokon művelését úgy is megejthetjük, hogy a Fatburner-ünket,még a berendelt étel előtt bedobjuk(6 kapszula étkezések előtt), majd a Nyírői-ben tálalt húslevest(ez egy kb.fél literes mélytányér, amelyet a kórházakban használtak levesek tálalására-pl:Nyírő Gyula Kórház). Két adagot illik enni, legalább 20 dkg tésztával mélytányéronként és ha kiettük a sűrűjét, akkor a levet nyugodtan az arcunk mögé helyezhetjük úgy is mintha egy rohamsisakból innánk. Egy kis gasztronómiai szünet és jöhet a főétel.
De, hogy somlóival is fogyózhassunk nem kell más csak az elhatározás, mert egyébként kitartóak vagyunk a sport terén és, ha már úgy is mozgunk akkor meg le is ugráljuk a plusz kalóriát. Nagyon fontos még, hogy olyan főzelék legyen a személyzeti ebéd és a vacsi, amit tuti nem eszünk meg. Így elérhetjük, hogy este tízig ne fogyasszunk semmi ételféleséget. Viszont kötelező tíz órakor egy sajtburgeren gondolkodni, aminek hangot is illik adni. Erre a szakács biztos megsajnál majd bennünket és könyörögve kéri hagy szervírozzon nekünk egy ínycsiklandozó somlói galuskát. Vonakodva és némi unszolás árán elfogadhatjuk, hiszen nem ettünk rendesen egész nap semmit így biztos nem rakódik le fölös kalóriaként, mivel annyira éhesek vagyunk, hogy minden grammját feldolgozza szervezetünk.
Egyébként meg azonos színű ételeknek azonos kalória értékük van pl.: a gomba kalória értéke megegyezik a fehér csokiéval. A spenóté a pisztácia fagyiéval. A csokoládé, mivel ennek az egynek univerzális színe van, ezért behelyettesíthető bármely más étellel. :-D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése